RSF5JT1R20
MFR.Part #
RSF5JT1R20
JLCPCB Part #
C5738274
Description
-55℃~+235℃ 1.2Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS