CF14JB3R30
MFR.Part #
CF14JB3R30
JLCPCB Part #
C5963990
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS