CF14JB3R90
MFR.Part #
CF14JB3R90
JLCPCB Part #
C5617744
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS