CF14JB2K70
MFR.Part #
CF14JB2K70
JLCPCB Part #
C5963986
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS