CF14JA3R00
MFR.Part #
CF14JA3R00
JLCPCB Part #
C2643408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS