CF14JB2M70
MFR.Part #
CF14JB2M70
JLCPCB Part #
C6529201
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS