CF14JA220K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14JA220K
JLCPCB Part #
C2643365
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 220kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS