CF14JB2R70
MFR.Part #
CF14JB2R70
JLCPCB Part #
C5963988
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS