CB7JBR910
MFR.Part #
CB7JBR910
JLCPCB Part #
C3552709
Description
-55℃~+275℃ 7W 910mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS