CB3JBR910
MFR.Part #
CB3JBR910
JLCPCB Part #
C2644574
Description
-55℃~+275℃ 3W 910mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS