CB2JBR910
MFR.Part #
CB2JBR910
JLCPCB Part #
C2644435
Description
-55℃~+275℃ 2W 910mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS