CB3JBR750
MFR.Part #
CB3JBR750
JLCPCB Part #
C2644577
Description
-55℃~+275℃ 3W 750mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS