CB5JBR750
MFR.Part #
CB5JBR750
JLCPCB Part #
C2644689
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 5W 750mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS