RSPF2JT13K0
MFR.Part #
RSPF2JT13K0
JLCPCB Part #
C2590840
Description
-200ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 13kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±5% 插件,D4xL11mm Through Hole Resistors ROHS