CB7JB1R00
MFR.Part #
CB7JB1R00
JLCPCB Part #
C3406512
Description
-55℃~+275℃ 1Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS