CB7JBR330
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB7JBR330
JLCPCB Part #
C2645220
Package
Plugin,D9.5xL35mm
Description
-55℃~+275℃ 330mΩ 7W Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS