CB15JB19R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB15JB19R0
JLCPCB Part #
C7100486
Package
Plugin,48x13mm
Description
-55℃~+275℃ 15W 19Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,48x13mm Through Hole Resistors ROHS