CB3JB51R0
MFR.Part #
CB3JB51R0
JLCPCB Part #
C2644656
Description
-55℃~+275℃ 3W 51Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS