CB7JB1R60
MFR.Part #
CB7JB1R60
JLCPCB Part #
C2645272
Description
-55℃~+275℃ 1.6Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS