CB7JB22R0
MFR.Part #
CB7JB22R0
JLCPCB Part #
C3546852
Description
-55℃~+275℃ 22Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS