CB3JB4R70
MFR.Part #
CB3JB4R70
JLCPCB Part #
C2644610
Description
-55℃~+275℃ 3W 4.7Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS