CB7JB4R30
MFR.Part #
CB7JB4R30
JLCPCB Part #
C2645179
Description
-55℃~+275℃ 4.3Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS