CB5JB4R70
MFR.Part #
CB5JB4R70
JLCPCB Part #
C2644559
Description
-55℃~+275℃ 4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS