CB5JBR680
MFR.Part #
CB5JBR680
JLCPCB Part #
C3497922
Description
-55℃~+275℃ 5W 680mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS