CB5JB75R0
MFR.Part #
CB5JB75R0
JLCPCB Part #
C3425808
Description
-55℃~+275℃ 5W 75Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS