CB5JB15R0
MFR.Part #
CB5JB15R0
JLCPCB Part #
C2644596
Description
-55℃~+275℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS