ASRM2JA22R0
MFR.Part #
ASRM2JA22R0
JLCPCB Part #
C2641740
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 22Ω 2W Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS