CB3JBR680
MFR.Part #
CB3JBR680
JLCPCB Part #
C2644597
Description
-55℃~+275℃ 3W 680mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS