CB5JB6R80
MFR.Part #
CB5JB6R80
JLCPCB Part #
C2644538
Description
-55℃~+275℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS