CB5JB5R00
MFR.Part #
CB5JB5R00
JLCPCB Part #
C2641741
Description
-55℃~+275℃ 5W 5Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS