CB5JB50R0
MFR.Part #
CB5JB50R0
JLCPCB Part #
C3382013
Description
-55℃~+275℃ 50Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS