CB5JBR560
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB5JBR560
JLCPCB Part #
C3444249
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 560mΩ 5W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS