CB5JB2R00
MFR.Part #
CB5JB2R00
JLCPCB Part #
C3537954
Description
-55℃~+275℃ 2Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS