CB2JB15R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB2JB15R0
JLCPCB Part #
C2644455
Package
Plugin,D6.4xL18mm
Description
-55℃~+275℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS