CB5JB25R0
MFR.Part #
CB5JB25R0
JLCPCB Part #
C3362620
Description
-55℃~+275℃ 25Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS