CB5JB2R40
MFR.Part #
CB5JB2R40
JLCPCB Part #
C2644544
Description
-55℃~+275℃ 2.4Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS