CB5JB3R30
MFR.Part #
CB5JB3R30
JLCPCB Part #
C2644521
Description
-55℃~+275℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS