CF14JT2M40
MFR.Part #
CF14JT2M40
JLCPCB Part #
C2584967
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS