CB3JB9R10
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB3JB9R10
JLCPCB Part #
C2644579
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 3W 9.1Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS