SQP300JB-4R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP300JB-4R7
JLCPCB Part #
C1392677
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS