CB3JBR330
MFR.Part #
CB3JBR330
JLCPCB Part #
C3495163
Description
-55℃~+275℃ 330mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS