CB3JB3R30
MFR.Part #
CB3JB3R30
JLCPCB Part #
C2644657
Description
-55℃~+275℃ 3.3Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS