CB3JBR620
MFR.Part #
CB3JBR620
JLCPCB Part #
C2644578
Description
-55℃~+275℃ 3W 620mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS