CB3JBR390
MFR.Part #
CB3JBR390
JLCPCB Part #
C2644563
Description
-55℃~+275℃ 390mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS