CB3JB13R0
MFR.Part #
CB3JB13R0
JLCPCB Part #
C3432828
Description
-55℃~+275℃ 13Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS