CB3JB91R0
MFR.Part #
CB3JB91R0
JLCPCB Part #
C2644576
Description
-55℃~+275℃ 3W 91Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS