CB2JB7R50
MFR.Part #
CB2JB7R50
JLCPCB Part #
C2644406
Description
-55℃~+275℃ 2W 7.5Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS