CB5JB91R0
MFR.Part #
CB5JB91R0
JLCPCB Part #
C3490130
Description
-55℃~+275℃ 5W 91Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS