RNCF0805BTE8K87
MFR.Part #
RNCF0805BTE8K87
JLCPCB Part #
C2501478
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS