CB3JB2R40
MFR.Part #
CB3JB2R40
JLCPCB Part #
C3541833
Description
-55℃~+275℃ 2.4Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS